Kategorie

Vše o nákupu

Obsah:

1. Možnosti platby
2. Způsob balení
3. Doprava
4. Montáž a výnos

Vážení zákazníci,

ještě než se rozhodnete zakoupit nábytek, rádi bychom Vám poskytli několik rad při jeho výběru. Pečlivě zvažte, jaký nábytek kupujete, co od něj očekáváte. Dobře víme, že v dnešní době je na našem trhu nabídka spousty komodit, v různých cenách a kvalitách. Myslíme si, že tento sortiment každý z nás kupuje pokud možno na co nejdelší dobu, s bezproblémovým užíváním.

Velmi důležitým faktorem při výběru je cena. Investice do vybavení interiérů je dnes velmi vysoká, doporučujeme proto každému zákazníkovi, aby důkladně zvážil, zda koupit “levný” nábytek, nebo raději postupně kvalitní, s tím, že bude v maximální míře spokojen.

Naše firma se vydala cestou prodeje nábytku v té nejlepší kvalitě. Byli bychom rádi, když si zákazník zakoupí sedací soupravu a za pár let řekne: “Jsem spokojen”.

Spolupracujeme s výrobci, kteří mají tradici a dodávají do mnoha zemí světa.

Dbáme na to, aby zákazník měl na každý výrobek, který zakoupí, dostupný a bezproblémový záruční i pozáruční servis. Pevně věříme, že tyto kritéria splňuje každý náš dodavatel.

Naše firma Vám chce být nápomocna v maximální míře při vašem výběru a proto spolupracujeme s bytovým architektem - kontakt 776 44 44 70, který vám rád odpoví na jakoukoliv vaší otázku.

S úctou, kolektiv internetového obchodu divanti.cz.


1. Možnosti platby

Můžete použít tyto možnosti platby:

Dobírka, platbu dobírkou může použít pouze zákazník s trvalým pobytem na území ČR s dodací adresou na území ČR. Platba probíhá při předání zboží kurýrní službou či Českou poštou a to hotovostně.

Bankovní převod, úhradu provede zákazník na účet dodavatele u Komerční banky, a.s. 43-939810217/0100. Jako variabilní symbol platby použije zákazník číslo uskutečněné objednávky nebo zálohové faktury. Faktura Vám bude vystavena až v momentě, když máme zboží pro Vás připraveno na expedičním skladě.

U nás neprovádíte žádné platby ani zálohy předem!


2. Způsob balení

Vážení zákazníci, v obchodování s vámi chceme být naprosto upřímní. Mezi časté dotazy patří otázky okolo způsobu dodání našich produktů dřevěného nábytku. Nábytek dodáváme ve smontovaném i demontovaném stavu, podle velikosti a náročnosti.

Každá krabice je vybavena nejen dřevěnými částmi nábytku, ale také potřebným návodem ke složení a samozřejmě šrouby a dalším potřebným spojovacím materiálem.

Balení krabic odpovídá náročným požadavkům přepravních společností na odolnost. Vnitřek každé lepenkové krabice je vystlání velkou bublinkovou fólií nebo polystyrenovými klíny.

3. Doprava

Doprava po celé ČR je při objednávce nad 10.000 Kč včetně DPH ZDARMA.

U objednávek pod 10.000 Kč včetně DPH účtujeme dopravné, jeho výši uvádíme v tabulce. Cena dopravného závisí na váze objednaného zboží a je sestavena podle cen účtovaných přepravními společnostmi. Dopravu zajišťujeme prostřednictvím vlastních logistických kanálů nebo službou Smluvního přepravce (České pošty nebo DPD, záleží na typu zasílaného zboží).

Váha přepravovaného zboží / Cena za dopravné:

- 1 - 30 kg / 272,-Kč

- 31 - 50 kg / 450,-Kč

- 51 - 100 kg / 500,-Kč

Uvedené ceny jsou včetně balného a doběrečného. Zboží nad 50 kg zasíláme na paletě.

Pokud odběratel nepřevezme zboží z důvodů ležících na jeho straně, nese kupující náklady spojené s opakovaným dodáním zboží.

Výnos do patra využívají hlavně starší osoby, maminky nebo osoby, které se nemají na koho obrátit.

Standardní dovoz zboží probíhá tak, že je zboží předáváno za první zamykatelné dveře. Abychom mohli uskutečnit výnos zboží do patra, řidiči s sebou vozí dalšího pracovníka, který při výnosu nábytku pomáhá. V případě, že zákazník je schopen s výnosem pomoci, cena za výnos se řeší individuálně. Případně výnos a montáž zboží řešíme individuálně dle požadavků a možností zákazníka.

Požadavek na výnos produktu si můžete vybrat z možností pod cenou výrobku nebo vepsat v objednávkovém formuláři (odd. 5/5) do poznámky k objednávce. Například „Prosím o výnos – 3.patro bez výtahu.“ My se s vámi pak telefonicky spojíme a společně spolu stanovíme smluvní cenu, která se tak stane součástí ceny produktu. Výše ceny bude srovnatelná s cenami za tuto službu u konkurence.

V případě jakýchkoli otázek se můžete obrátit na naše obchodní oddělení.

Pokud se rozhodnete pro výnos nebo montáž, pak se dodací lhůta mění dle aktuálního závozu naší přepravy.